ג’והנה ויינברג בנבנישתי

חזרה לאודות ראשי >>

שמי ג’והנה ויינברג בנבנישתי , דיאטנית קלינית עם התמחות בתזונת ספורט .
אמא של שקד וגפן. עליתי לארץ מארגנטינה בשנת 1996.
אני חייה ונושמת ספורט מזה המון שנים, בארץ התחלתי בנבחרת כדור עף בתיכון, קורס “אחרי” הכנה לצבא, הייתי מדריכת כושר בבה”ד 1,
מאמנת ספינינג ומאמנת כושר מטעם ויינגייט, מאמנת אישית והדרכתי קבוצות כושר בתוכנית ” דרך הכושר עם יאיר קרני”.
בין היתר רצתי במרתון פריז ותל אביב, השתתפתי בחצי מרתון ומרוצי שליחים.
ידעתי שאני רוצה ללמוד תחום המשלים את אהבתי לפעילות גופנית והיה לי ברור שאלמד מדעי התזונה באוניברסיטה העברית, על מנת להשלים את התמונה המלאה לאורח חיים בריא.
מכאן למדתי תואר ראשון ושני.

הובי נוסף שלי הוא בישול, ואני מצליחה לשלב את הבישול הבריא בתוך היום יום שלך המשפחה שלי.
הגישה שלי בתהליך היא שינוי אורח חיים ושיפור הרגלי אכילה ופעילות גופנית לטווח הארוך. אני לא מאמינה בשינויים קיצוניים המתבצעים ברגע ונגמרים באותה מהירות ולכן קצב ירדה או שיפור במדדים מאוד משתנים בין אדם לאדם.
יש לי ניסיון רב בליווי מבוגרים בתחום ירידה במשקל ותחומים קליניים כגון סכרת, לחץ דם, כולסטרול וכמו כן ספורטאים חובבנים ומקצוענים- מרתוניסטים , אנשי ברזל.
בנוסף אני מנחה קבוצות של הדרכה הורית לתזונת ילדים ומלווה מזה מספר שנים קבוצות ספורט מקצוענים למשך עונה של פעילות- טניסאים, מתעמלות, שחיינים.
אני מרצה כחלק מסגל אחראי על פרוייקט “אולימפיזם” לבתי הספר יסודיים ותיכונים, פרוייקט המתקיים הועד האולימפי.

אני מאמינה כי הקשר האישי מאוד חשוב להצלחה של התהליך ,התאמה אישית של היעדים ומשימות- לכל אחד את הדרך האישית וייחודית שלו. אני מאמינה באורח חיים בריא ולא בדיאטה קצובה בזמן.
לשם כך אני נעזרת בכלים של NLP.

השכלה :
תואר רשון במדעי התזונה , אוניברסיטה העברית
קורס תזונת ילדים
קורס NLP, הנחיית קבוצות
קורס מדריכי כושר גופני מטעם ויינגייט

לקביעת תור

לחץ על הכפתור הירוק
לקביעת שיחת ייעוץ

מאמרים מומלצים

אתגרים תזונתיים של ספורטאים אולימפיים תזונת ספורט הינה חשובה ומכרעת בעיקר לספורטאים האולימפים, איך מתמודדים עם האוכל במדינה זרה? גל עומר, דיאטנית קלינית וספורט מרכז "מדיקס"
לעמוד המאמר...
סנדוויצים בריאים
הרגלי תזונה בריאים לשנת הלימודים כבר באוגוסט מתחילים את ההכנות לקראת שנת הלימודים החדשה, קניות של ספרים וכלי כתיבה, תכנון של מערכת שעות, התארגנות של ההסעות לחוגים וחיפוש אחרי בייביסיטר לשעות אחר הצהריים. כחלק מההכנה הזאת מצטרפת ההכנה התזונתית, איזה ארוחות בוקר מומלצות, ואיך לגוון בכריכים של ארוחת העשר.
לעמוד המאמר...