גל עומר קרמר

חזרה לאודות ראשי >>

שמי גל עומר ואני דיאטנית קלינית ומרצה לתזונת ספורט עבור ספורטאים ונבחרות ספורט. מתמחה בתזונת ספורט לספורטאים צעירים (ילדים ונוער).
בהכשרתי אני גם מאמנת כושר אישית מוסמכת מטעם מכון ״וינגייט״ עם וותק של מעל 10 שנים ומורה לאקרובטיקה בבתי ספר למחול ובלט.
בעברי, הייתי ספורטאית תחרותית ואלופת ישראל בהתעמלות אקרובטית בנבחרת מכבי תל אביב (כיום ״מכבי דן״).
את אימוני האישיים במהלך השבוע, אני מקפידה לגוון בין יוגה, ריצה, גלישה ואקרובטיקה.

עוד בשלבים מאוד מוקדמים בחיים שלי, בשל היותי ספורטאית תחרותית מגיל צעיר, היה עליי להכיר את תחום תזונת הספורט ולשמור על משמעת תזונתית גבוהה. לתזונה היה תפקיד מאוד מרכזי בחיים שלי מאז ומתמיד וכבר בגיל צעיר הבנתי את התרומה האדירה של התזונה על הביצועים באימונים.

החיים הספורטיביים שלי נמשכו גם לאורך הצבא כמדריכת כושר קרבי בביה״ס לקצינים ולאחר מכן כמאמנת כושר אישית. ההחלטה ללמוד תזונה הרגישה לי כמתבקשת ואף הכרחית לשילוב מקצועי עם העבודה וסגנון החיים שלי. כספורטאית צעירה, אני מכירה מקרוב את הקושי והמורכבות בניהול חיי שגרה לצד עומס האימונים והתחרויות, בשילוב עם הציפיות והדרישות הגבוהות של הספורטאים מעצמם ומהסביבה.

אחריות ומשמעת עצמית מהווים את הבסיס להצלחה של כל ספורטאי. את אותם ערכים צריך ליישם גם בהתנהלות התזונתית. אני מאמינה בלמידה אמיתית של מה נכון ומה מתאים ולא מתוך אוטומט.
שינוי הרגלים וגיוון מפעם לפעם הינם חיוניים לתהליך נכון ואיכותי גם בתזונה גם בספורט.

ליווי תזונתי בשלבים הקריטיים של גיל ההתבגרות בקרב ספורטאים צעירים הינו מרכיב משמעותי על מנת למקסם את הפוטנציאל הספורטיבי, תוך שמירה על גדילה והתפתחות תקינה. –
דבר שיכול לעשות את ההבדל בין ספורטאי בינוני לספורטאי צמרת״.

לקביעת תור

לחץ על הכפתור הירוק
לקביעת שיחת ייעוץ

מאמרים מומלצים

נעלים ופירות
אכילה במהלך אימוני ריצה ארוכים ריצות סופש מתאפיינות בעיקר במרחקים ארוכים מאמצע שבוע, והמהווים את ריצת הנפח. על מנת להצליח לרוץ גם אימונים ארוכים יותר ברמת אנרגיה גבוה וללא נפילות אנרגיה, עייפות ופגיעה בקצב הריצה, יש להיערך לכך מבחינה תזונתית, ההכנה מבחינת אכילה מתחילה כבר יום קודם.
לעמוד המאמר...
אנרגיה זמינה, מה אוכלים במשחק טניס? במשחק טניס יודעים מתי מתחילים אבל לא מתי מסיימים, איך שומרים על אנרגיה לאורך המשחק
לעמוד המאמר...