יעל ילין סדבון

חזרה לאודות ראשי >>

שמי יעל ילין סדבון ואני דיאטנית קלינית וספורט בנוטריקס, מחלקת התזונה במדיקס.
בוגרת תואר ראשון ותואר שני באוניברסיטה העברית בירושלים.
בנוסף, ספורטאית מקצועית ושחקנית נבחרת ישראל בכדורעף חופים בשלוש השנים האחרונות, ושחקנית כדורעף מזה 17 שנים.

אני חיה את עולם הספורט והתזונה באופן יומיומי. באורח החיים האינטנסיבי של היום, רוצים להספיק הכול וגם לשמור על תזונה בריאה ומאוזנת. אני מאמינה בהתאמת התפריט להעדפות האישיות של האדם, תוך גמישות ויצירתיות בהתאם לסגנון החיים. מחשבה ותכנון מאפשרים השגת מטרות ספורטיביות גם בלוח זמנים צפוף.

אני מלווה ספורטאים בכל הגילאים ובכל הרמות. בשנים האחרונות הספורט נכנס מאוד חזק לשגרת החיים של כולם, ובעיניי זה מבורך. הרבה מאוד אנשים מתאמנים במגוון סוגים של פעילויות כחלק מהשגרה. גם אימונים במסגרת הנחשבת “חובבנית” כביכול, מקבלת פן מקצועי ובהחלט דורשת תזונה המותאמת לספורט.

כמו כן, אני מלווה ספורטאים תחרותיים. תזונת ספורט קריטית לספורטאי התחרותי על מנת להציג רמת ביצועים מקסימאלית. יש להתאים את התזונה של הספורטאי התחרותי לפעילותו השוטפת. בין אם מדובר על מטרות שונות במהלך העונה כמו בניית שריר, עונת תחרויות ופגרה, ובין אם בנסיעות לחו”ל ומחנות אימונים – מצבים שבהם לא תמיד פשוט לקבל את הצרכים התזונתיים הנדרשים ויש למצוא פתרונות לכך.

לקביעת תור

לחץ על הכפתור הירוק
לקביעת שיחת ייעוץ

מאמרים מומלצים

יעל ילין סדבון יעל ילין סדבון ואני דיאטנית קלינית וספורט בנוטריקס, מחלקת התזונה במדיקס. בוגרת תואר ראשון ותואר שני באוניברסיטה העברית בירושלים. בנוסף, ספורטאית מקצועית ושחקנית נבחרת ישראל בכדורעף חופים בשלוש השנים האחרונות, ושחקנית כדורעף מזה 17 שנים.
לעמוד המאמר...